سس سیز لیخده باتمیشام
من غرق در سکوتم
                                                                 
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 233167
دوشنبه 7 مرداد‌ماه سال 1387 :: 07:49 ب.ظ ::  نویسنده : آرمین آران

لیست باکس آفیس هفته به این شکله که میبینید :

 

Image and video hosting by TinyPic

۱- The Dark Knight :  فیلمی پر از رمز و راز و هیجان و حرکات اکشن است . بازی هیت لجر ( جوان ناکام ) در این فیلم بسیار زیباست و مورد توجه منتقدین قرار گرفته است. فروش این فیلم در این هفته ۷۵.۶ ملیون دلار بوده که این رقم در مجموع به ۳۱۴ ملیون دلار می رسد.

Image and video hosting by TinyPic

۲- Step Brothers : با بازی Will Ferrell و John C. Reilly یک فیلم کمدی است که در هفته اول با فروش ۳۰ ملیون دلار در رده دوم باکس آفیس قرار گرفت. در ضمن  Will Ferrell  یکی از نویسندگان این فیلم است. 

Image and video hosting by TinyPic

۳- Mamma Mia : این فیلم که در آن Meryl Streep در آن نقش Donna را بازی می کند یک فیلم کمدی موزیکال است که در این هفته با فروش ۱۷.۹ ملیون دلار و در مجموع با ۶۲.۷ ملیون دلار در رده سوم باکس آفیس قرار گرفت.

Image and video hosting by TinyPic

۴- The X-Files: I Want to Believe  : این فیلم که در آن Gillian Anderson و Xzibit در آن به نقش آفرینی پرداخته اند فیلمی علمی و رمز دار است که در هفته اول با فروش ۱۰.۲ ملیون دلار به رده چهارم این جدول آمده است.

۵- Journey to the Center of the Earth : که هفته پیش توضیح دادم . این هفته با فروش ۹.۴۱ ملیون دلار و در مجموع ۶۰.۲ ملیون دلار به رده پنجم سقوط کرد.

۶- Hancock : که هفته پیش توضیح دادم این هفته با فروش ۸.۲ ملیون دلار و در مجموع ۲۰۶ ملیون دلار به رده ششم سقوط کرد و فعلا پر فروش ترین فیلم این مجموعه می باشد.

۷-  WALL·E  :که هفته پیش توضیح دادم این هفته با فروش ۶.۳۵ ملیون دلار و در مجموع ۱۹۵ ملیون دلار به رده هفتم سقوط کرد.

۸- Hellboy II: The Golden Army : که هفته پیش توضیح دادم این هفته با فروش ۴.۹۳ ملیون دلار و در مجموع ۶۵.۹ ملیون دلار به رده هشتم سقوط کرد.

Image and video hosting by TinyPic

۹- Space Chimps : یک انیمیشن ماجراجویانه و کمدی که امید ابطحی نیز به جای نقش دکتر جاگو صحبت می کند. این انیمیشن با فروش هفتگی ۴.۳۸ ملیون دلار و در مجموع ۱۶ ملیون دلار در رده نهم جدول قرار گرفت.

۱۰- Wanted  : که هفته پیش توضیح دادم این هفته با فروش ۲.۷۳ ملیون دلار و در مجموع ۱۲۹ ملیون دلار به رده دهم سقوط کرد.