سس سیز لیخده باتمیشام
من غرق در سکوتم
                                                                 
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 233167
چهارشنبه 6 شهریور‌ماه سال 1387 :: 09:50 ب.ظ ::  نویسنده : آرمین آران

Image and video hosting by TinyPic


مدونا، خواننده سرشناس پاپ که به تازگی جشن پنجاهمین سالگرد تولد خود را برگزار کرد، در اولین کنسرت از دور جدید کنسرتهای جهانی اش در کاردیف ولز، غیر مستقیم به جان مک کین، نامزد بالقوه حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری حمله کرد.


مدونا در استادیومی با حضور چهل هزار تن از هوادارانش، در حین اجرای ترانه ای به نام Get Stupid تصویر جان مک کین را در کنار تصاویری از ویرانی، اثرات گرم شدن زمین، آدولف هیتلر و رابرت موگابه، رهبر زیمبابوه نشان داد.

ین در حالی است که او در بخش دیگری از کنسرتش، تصویر باراک اوباما، نامزد دموکرات ها را همراه با تصاویری از مهاتما گاندی، رهبر جنبش استقلال طلبی هند، جان لنون، آوازخوان و ترانه سرای فقید و ال گور، معاون پیشین ریاست جمهوری آمریکا و برنده نوبل صلح به نمایش گذاشت.

سخنگوی آقای مک کین با انتقاد از رفتار "طرفداران سرشناس" آقای اوباما، در گفت و گویی با شبکه تلویزیونی فاکس چنین مقایسه ای را "اهانت آمیز، غیرقابل قبول و به طرز بی رحمانه ای تفرقه برانگیز" خواند.

این نخستین بار نیست که اجرای کنسرت "ملکه دنیای پاپ" جنجال برانگیز می شود. به عنوان مثال، او در کنسرتهای قبلی اش، یکبار با بوسیدن دهان بریتنی اسپیرز جوان و بار دیگر طی کنسرتی در فرانسه با بوسیدن یک هم رقص زن "به شیوه فرانسوی" سخت بحث برانگیز شد.

منبع BBC